Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Redaktion: redaktion@uge-nyt.dk
Annoncer: annoncer@uge-nyt.dk

Ledelse:
Jacob Røen Kaspersen, Markedschef Sjælland Øst
Tlf: 4590 8268
jacob.kaspersen@lokalavisen.dk

Redaktion:
Fred Jacobsen, Lokalredaktør
Tlf: 8732 4846
Fred.jacobsen@lokalavisen.dk

Morten Timm, Journalist
Tlf.: 4590 8285
morten.timm@lokalavisen.dk

Bo Hilsted, Sportsmedarbejder
Tlf: 2175 3857 / 4919 3856
bo.hilsted@tdcadsl.dk

Annonceafdeling
Mikkel Christensen, Salgschef
Tlf.: 4590 8136
mikkel.christensen@lokalavisen.dk

Suzanne Zabava, Mediekonsulent
Tlf. 4590 8237
Suzanne.zabava@lokalavisen.dk

Ingelise Jakobsen, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8166
ingelise.jakobsen@lokalavisen.dk

Bianca Moreno, Mediekonsulent
Tlf. 4590 8271
Bianca.m.marrero@lokalavisen.dk

Malene Schultz, salgskoordinator, servicecenter
Tlf: 4590 8047
malene@uge-nyt.dk

Fotograf:
Peter Dahlerup
Tlf: 2160 2991
peter@dahlerup.dk

Online annoncering:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Wessel Krogh
Uge-Nyt
Hørsholm Midtpunkt 14, 1
2970 Hørsholm

Salg: 4590 8000
Redaktion: 7013 1100
Administration: 4590 8070
Telefax: 4590 8207

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 11.00 - 14.00
Lørdag: lukket
Deadlines
Uge-Nyt Fredensborg: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
Prisliste
Annonce
Fik du læst
Annonce
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere