KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Redaktion: 
redaktion@uge-nyt.dk
Annoncer:
annoncer@uge-nyt.dk

Ledelse:
Peter Fjeldal, Markedsdirektør
Peter.fjeldal@lokalavisen.dk


Redaktion:
Fred Jacobsen, Lokalredaktør
Tlf: 8732 4846
Fred.jacobsen@lokalavisen.dk

Peter Mailand, Journalist
Tlf: 4590 8106
peter.mailand@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-lyngby@lokalavisen.dk

Annonceafdeling (Print & Digital)
Frank Nielsen, Salgschef
Tlf: 2463 8246
frank.nielsen@lokalavisen.dk

Pia Bo Andersen, sælger
Tlf: 3110 3265
Pia.b.andersen@lokalavisen.dk



Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her